Østergade 5 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Padborg - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Padborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boliger til salg i Padborg er villaerne på Østergade 5 og Nygade 53. Begge boliger tilbyder attraktive muligheder for potentielle købere i området.

Villaen på Østergade 5 er en rummelig ejendom med et areal på 249 m² fordelt på 10 rum. Denne villa ligger på en imponerende grund på 1028 m² og er sat til en pris på 2.595.000 DKK.

På Nygade 53 kan man finde en villa med 170 m² boligareal og 5 rum. Ejendommen er beliggende på en grund på 435 m² og prissat til 2.195.000 DKK, hvilket gør den til en lidt mere kompakt og økonomisk boligmulighed i Padborg.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga