Ellundvej 58 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Padborg - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Padborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Padborg er der netop kommet to spændende boligemner til salg, begge beliggende i Bov-området. Den første er en villa på Ellundvej 58. Denne bolig tilbyder 167 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Villaen ligger på en grund på 891 kvadratmeter og har en pris på 2.195.000 kr.

Den anden ejendom i Bov er villaen på Hærvejen 36A. Dette hus er større med 232 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser, hvilket gør det ideelt for større familier. Grunden er på 1.067 kvadratmeter, og villaen udbydes til en pris på 1.895.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler